Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Peshendetje!

Shko poshtë

Peshendetje!

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Tue Aug 03, 2010 10:03 am

Peshendentja Edhe nga ana im...
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Peshendetje!

Mesazh nga lenti prej Tue Aug 03, 2010 11:37 am

mir se vjen
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Peshendetje!

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 03, 2010 5:12 pm

Pershendetje mir se vjen në forumin Deqani-ks
shpresoj tja kalosh sa ma mir bestfriends
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Peshendetje!

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Wed Aug 04, 2010 11:18 am

Mire Se Ju Gjeje..!lenti-Princess....Deqani Ks-Admin
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Peshendetje!

Mesazh nga lenti prej Wed Aug 04, 2010 11:48 am

jam bo princesh ahahaha
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Peshendetje!

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 1:53 pm

mir se vjen melaqe
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Peshendetje!

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Wed Aug 04, 2010 3:30 pm

lenti
Princess-oJJJ Zemer Po Graden PrinceS e PasKeP.s.No.i.d Flm Per MiiKpRiiiTjeee
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Peshendetje!

Mesazh nga Linddt prej Wed Aug 04, 2010 8:20 pm

melaqe per ty osht kjo grad princess
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Peshendetje!

Mesazh nga besa krasniqi prej Sat Aug 07, 2010 8:20 pm

Mir se vjen melaqja
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Peshendetje!

Mesazh nga princ of persia prej Wed Aug 11, 2010 7:42 am

Mir se vjen melaqja
shpresoj tja kalosh sa ma mir ne forumin Deqani-ks
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Peshendetje!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi