Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ryva Kajtazi

Shko poshtë

Ryva Kajtazi

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Tue Aug 03, 2010 10:41 amRyva Kajtazi

Mosha: 30 Vjeç
Ditelindja: 09 Mars 1980
Shenja e Horoskopit: Peshqit


Vendbanimi aktual:
në Prishtinë me nënën, babain dhe vëllain

Shkollimi:
shkollën fillorë dhe të mesme në Podujevë, Fakultetin e arteve në Prishtinë – dega e aktrimit

Ushqimi i preferuar:
Ushqimi Tradicional

Ngjyra e preferuar:
Ngjyra të errëta si e zeza , hiri etj...Very Happy

Vetura e preferuar:
Veturat e vogla

Personi më i dashur:
Nëna
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ryva Kajtazi

Mesazh nga lenti prej Tue Aug 03, 2010 11:43 am

flm per biografin
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ryva Kajtazi

Mesazh nga Shooter-Ks prej Sun Aug 15, 2010 8:14 am

melaqe flm per biografin
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 23

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ryva Kajtazi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi