Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Blero-Nuk Mundem Pa Ty!

Shko poshtë

Blero-Nuk Mundem Pa Ty!

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Wed Aug 04, 2010 10:57 am

S'GJEJ Dot Ilaq Për Dhimbjen Që Un Kam..
Nuk Mundem Dot Të Vazhdoj Se Vetëm Jam..
Qka Do Që Ti Kerkon Zemër Do Ta dhuroj Të Premtoj..
Vetëm Edhe Një Her Të Jem Ne Të Dy Përgjithmon..

Ref..

Nuk Mundem Pa Ty .. Nuk Mundem pa Ty..
më beso asgjë ska kuptim..
ti më mungon .. Ti Më Mungon..
kthehu ti për ty jetoj..

Nuk Mundem Pa Ty .. Nuk Mundem Pa Ty..

Ti më Mungon .. Ti Më Mungon..

Pa TYY ... Pa TYY .. Paaa Tyy..

S'GJEJ Dot Ilaq Për Dhimbjen Që Un Kam..(që un kam)
Nuk Mundem Dot Të Vazhdoj Se Vetëm Jam..(vetem jam)
Qka Do Që Ti Kerkon Zemër Do Ta dhuroj Të Premtoj..
Vetëm Edhe Një Her Të Jem Ne Të Dy Përgjithmon..

Ref..

Nuk Mundem Pa Ty .. Nuk Mundem pa Ty..
më beso asgjë ska kuptim..
ti më mungon .. Ti Më Mungon..
kthehu ti për ty jetoj..

Nuk Mundem Pa Ty .. Nuk Mundem Pa Ty..

Ti më Mungon .. Ti Më Mungon..

Pa TYY ... Pa TYY .. Paaa Tyy..
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Blero-Nuk Mundem Pa Ty!

Mesazh nga lenti prej Wed Aug 04, 2010 11:03 am

flm per textin se se kom dit hiq
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Blero-Nuk Mundem Pa Ty!

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Wed Aug 04, 2010 11:15 am

mOs Booo Hajgare MSOoo Pra ..!
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Blero-Nuk Mundem Pa Ty!

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 2:08 pm

hahah flm shum melaqja 1sh je 17722
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Blero-Nuk Mundem Pa Ty!

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Wed Aug 04, 2010 3:27 pm

Thankss HerZzz..!
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Blero-Nuk Mundem Pa Ty!

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 5:23 pm

366681
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Blero-Nuk Mundem Pa Ty!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi