Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Albërie Hadërgjonaj hapë një biznes në Prishtinë

Shko poshtë

Albërie Hadërgjonaj hapë një biznes në Prishtinë

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 2:41 pmEdhe pse prej vitesh jeton në Tiranë me familjen e saj, Albërie Hadërgjonaj vazhdon t’i mbajë sytë drejt vendlindjes së saj, ku shkon shumë rrallë.
Albëria ka pohuar se në projektet e saj të ardhshme, përveç koncerteve, pritet që të hapë një biznes në Prishtinë.
Madje, ky mund të jetë një motiv më shumë për të vizituar vendin e lindjes, sidomos për faktin se gjatë stinës së verës, e gjitha familja zhvendoset pikërisht në Kosovë.

avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi