Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ekspozimi i prapanicës ka filluar të bëhet “modë”

Shko poshtë

Ekspozimi i prapanicës ka filluar të bëhet “modë”

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 2:56 pmNëse dikur ekspozimi i gjoksit ishte top hit, kohës fundit është bërë më ndryshe. Nxjerja në pah e pjesëve tjera të trupit, duke treguar linjat seksi është bërë në modë.
Femrat e njohur po shfrytëzojnë rastin që të mbledhin sa më shumë fansa me hiret e bukura.
Ekspozimi i prapanicës tek femrat, ka filluar të ngjallë interes më të madh tek gjinia e fortë. Ndërkohë që të njohurat tona nuk e kanë problem pozimin nga mbrapa, duke treguar se vërtetë ndihen seksi dhe komode.
Këngëtarja Adelina Berisha, e re në moshë por me linja trupore shumë seksi. Ka kënduar që e vogël, por kohës fundit ka filluar të josh publikun dhe veçanërisht botën mashkullore me prapanicën e saj.
Në anën tjetër, motra e Adelia, Ema Ismaili, edhe pse nuk është fytyrë publike, ajo ka një fizik shumë të bukur. Flitet se edhe femrat e estradës i’a kanë zilinë Emës, shkak linjave trupore.


avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi