Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Tuna nuk kemi bërë ende celebrimin

Shko poshtë

Tuna nuk kemi bërë ende celebrimin

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 2:59 pmTuna shprehet se do të bëja një ceremoni intime dhe punësova roje sigurimi.
Por, fotot dolën në Facebook nga të ftuar dhe u detyrova të shpërndaja foto profesionale në media”, kështu ka pohuar këngëtarja e sapomartuar Altuna Sejdiu – Tuna për revistën “Anabel”.
E për të zgjedhurin e saj Rilindin, ajo ka thënë: Kemi qenë miq prej kohësh dhe unë kam kërkuar nga ai të nënshkruajë kontratën e një shoqërie të thjeshtë.
Rilindi mesa u kuptua nuk e respektoi kontratën”, ndërsa për jetën pas martese, Tuna ka thënë: Përpara se ta njihja Rilindin, as kafen nuk dija ta bëja, por Rilindi është fantastic në kuzhinë, ndaj më futi në sfi dë”.
Ndryshe, këngëtarja ka treguar se në albumin e ri që po përgatit përfshihen shumë rryma, ka gati një single, dhe se do të bëjë dy klipe
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi