Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Censurohet Nora Istrefi

Shko poshtë

Censurohet Nora Istrefi

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 3:01 pmKënga e re e Nora Istrefit “Dy shokë” është duke u lëshuar nëpër televizionet e Kosovës vetëm pas orës 22:00 të natës.
Kënga, në të cilën ka edhe skena shumë të “nxehta”, nuk është pritur mirë nga redaktorët e muzikës brenda televizioneve kosovare, kështu që ata kanë vendosur që ajo të lëshohet vetëm pas orës 22:00.
Burime pranë televizioneve kanë thënë se kënga ka pasur raste kur është lëshuar në mëngjes, por më vonë ajo është censuruar.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi