Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Afërdita Dreshaj ka kënduar moti!

Shko poshtë

Afërdita Dreshaj ka kënduar moti!

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 3:03 pmModelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj ka thënë se ajo ka kënduar qysh në moshë të re dhe se nuk i honeps shumë kritikët, të cilët flasin për karrierën e saj.
Këngëtarja, e cila është edhe e fejuara e Shpat Kasapit, ka thënë në disa intervista nëpër revistat shqiptare që ajo ka kënduar qysh kur i ka pasur 12 vjet dhe se karriera e saj nuk është nisur spontanisht.
Dreshaj sapo ka realizuar një këngë të re kohëve të fundit dhe për këngën e saj është thënë se ka marrë shumë nga këngëtarja greke Ana Visi.

avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi