Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Dafina është e afrueshme dhe e çiltër

Shko poshtë

Dafina është e afrueshme dhe e çiltër

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 3:04 pmDafina është një vajzë 18 vjeçe. I pëlqen shumë muzika, piano, vallëzimi dhe fusha e modës. Duke qenë e bindur për aftësitë e saj, vendosi të merrte pjesë në “Miss Gjilani”.
Për të ishte një eksperiencë e bukur. Thotë se nuk i pëlqen ta lavdërojë veten, por as ta shajë. Është e thjeshtë dhe e çiltër.
Dafina ka pasur dëshirë të marrë pjesë edhe në evenimente të tjera, por i pengonte pesha. Me t’u kthyer në Kosovë, mori ftesën, dhe, humbi disa kilogramë.
Gjithmonë ka ëndërruar të marrë pjesë në një “Miss” dhe të shpërblehet. Tani që ëndrra e saj u realizua, përveç fushës së modës, do të vazhdojë edhe të studiojë. “Të qenit në qendër të vëmendjes ka edhe të mirat, edhe të këqijat e veta.
E mira është se je bërë dikush dhe e keqja është se nuk ndihesh gjithnjë mirë, pasi ka njerëz që të ngacmojnë, flasin dhe nuk mund të jesh po aq praktike dhe e lirshme sa më parë”, shprehet ajo në një intervistë. Është tip që falë dashuri, e butë dhe e afrueshme.

avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi