Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Jonida dhe Rihana me të njëjtin fustan

Shko poshtë

Jonida dhe Rihana me të njëjtin fustan

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 3:05 pmNjerëzit që kane stil ndonjëherë ndajnë të njejtën shije edhe pse jane ne cepa te ndryshem te botes. Kështu bën të ditur në rrjetin social Facebook, revista e modës Anabel.
Revista e modës, më prestigjozja në tregun shqiptar bën me dije se një fustan që Rihanna ne shkurt të këtij viti, është i njëjti që Jonida Maliqi ka veshur ne gjysëm finalen e Top Fest 7.
Fustani eshte i linjes MCQ te Alexander McQueen. Jonida e ka blere ne Janar tek La Rinascente ne Milano. I njëjti fustan është fotografuar në trupin e Rihanës.
BalkanWeb hulumtoi dhe gjeti përngjasjet e veshjes mes dy këngëtareve, njëra shqiptare dhe tjetra amerikane. Ju përcjellim imazhet e dy këngëtareve me të njëjtin markë, model e ngjyrë fustani.

avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi