Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ingridi me mini

Shko poshtë

Ingridi me mini

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 3:05 pmE veshur vërtet ‘fashion’, me një fustan ngjyrë të kuqërremtë, kombinuar me sandale me po të njëjtën ngjyrë, këngëtarja Ingrid Gjoni ka marrë jo pak komplimente gjatë “Javës së Modës në Tiranë”.
Por, ama edhe shumë shikime që kanë dashur të zhbirojnë diçka më tej… fustani i saj tejet i shkurtër ka tërhequr sytë e kureshtarëve, siklet të cilin Ingridi e ka ndjerë edhe më shumë kur është ulur në karrigen e saj.
Ajo herë pas here shihej duke zgjatur fustanin, i cili ndërsa gjendej ulur, tërhiqej lart. E madje, për të mbuluar zonën e kofshëve të dukshme me sy të lirë nga të tjerët, Ingridi ka përdorur syzet dhe portofolin e saj si maskë për to.
Ndërkaq, ajo çka bie në sy së fundmi janë edhe disa kilogramë të tepërt që këngëtarja ka marrë. Prandaj e rekomandojmë të nisë dietën dhe t’i rikthehet elegancës së dikurshme.
Për sa i përket muzikës, këngëtarja Gjoni sapo ka hedhur në treg albumin e saj të ri, ndërsa është duke përgatitur edhe një këngë me kantautorin Flori Mumajesi, këngë së cilës do t’i realizojë edhe një klip, e që sigurisht do të jetë një nga surprizat e verës të Ingridit për fansat e saj.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi