Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Nata me zinxhirë e Adelinës

Shko poshtë

Nata me zinxhirë e Adelinës

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 3:06 pmPerformancat e saj janë gjithmonë shumë ‘hot’ dhe të veçanta. Kudo që shkon e shpërthen skenën ndërsa spektatori që e ndjek nga afër, çmendet pas saj.
Kështu ka ndodhur edhe në një disko, ku Adelina është shfaqur e mbërthyer nga zinxhirët. Këngë të kënduara me shumë energji dhe një koreografi e përgatitur nga vetë ajo për të elektrizuar skenën.
Foto pafund për të fokusuar momentet më të bukura të këngëtares ‘dive’ si dhe në fund shumë buzëqeshje për të patur një kujtim me të gjithë fansat. Këto imazhe e tregojnë Adelinën të veshur në të zezë, me rrjetë dhe zinxhirë, një tjetër mënyrë kjo joshëse nga ana e saj.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi