Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Berisha sërish gjysh, Argita lind djalin e parë pas tre vajzave

Shko poshtë

Berisha sërish gjysh, Argita lind djalin e parë pas tre vajzave

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 3:07 pmVajza e kryeministrit Berisha, Argita Berisha është bërë nënë për herë të katërt dhe këtë herë nëna e një djali, pas tre vajzave.
Kryeministri Berisha së bashku me nipër dhe mbesa të tjera të tij kanë vizituar foshnjën e porsalindur në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” në kryeqytet.
Kryeministri është pritur nga drejtori i maternitetit Halim Kosova.
Berisha ka uruar stafin mjekësor për përkujdesjen ndaj nënave dhe foshnjave. Mësohet se pas lindjes foshnja e porsalindur si dhe nëna e tij Argita gëzojnë shëndet të plotë.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi