Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ilir Shaqiri familja dhe ëndrrat e mia

Shko poshtë

Ilir Shaqiri familja dhe ëndrrat e mia

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 3:07 pmIlir Shaqiri, balerini shqiptar i njohur e i famshëm dhe në skenën italiane do të jetë nesër një nga protagonistët e emisionit “Festa Italiana” të prezantueses Katerina Balivo. Emisioni prezantohet nesër në orën 14. 30 minuta në Raiuno.
Së bashku me bashkëshorten e tij aktore Emanuela Morini dhe vajzën Emily, 5 vjecare do të tregojnë sesi kanë arritur të realizojnë ëndrrat e tyre. Në 2001 Ilir Shaqiri u bë një ndër personazhet më të dashur për teleshikuesit në emisionin “Amici”.
Më pas vjen martesa me Emanuelën, aktoren simpatike italiane, ish protagoniste në serialin televiziv italian “Vivere”, më 30 dhjetor 2002. Gëzimit të familjes i shtohet dhe lindja e Emily, vajzës së tyre bukuroshe e cila sot është 5 vjece.

avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi