Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Shota godet një dajlë me shishe në kokë

Shko poshtë

Shota godet një dajlë me shishe në kokë

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 3:08 pmPersonazhet e njohur përveç momenteve të këndshme, shpesh hasin edhe në raste të pavolitshme nëpër vende të ndryshme ku ata preferojnë të kalojnë kohën e lirë, jashtë skenës. Një rast i zakonshëm që ndodh shpesh nëpër disko, është edhe vjedhja.
Këtë radhë pre e vjedhjes ka rënë këngëtarja Shota Baraliu. Para pak kohe, në një disko asaj i është vjedhur çanta. Aty ka pasur të gjithë dokumentat, celularin dhe kartat bankare.
Burime tona nga vendi ku ka ndodhur ngjarja tregojnë se nga nervat që iu shkaktuan këngëtares nga kjo vjedhje, asaj i ofrohet një mashkull i panjohur në gjendje të dehur, duke i thënë: “Pse s’më flet, më ke harruar?”. Nga ai moment ajo nuk ka parë se çfarë ka pasur në duar, duke gjuajtur djaloshin me një shishe qelqi në kokë.

avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi