Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Në mes të Dafinës dhe Zanfinës nuk ka xhelozi

Shko poshtë

Në mes të Dafinës dhe Zanfinës nuk ka xhelozi

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 5:46 pmJanë dy nga këngëtaret më aktuale në estradën kosovare. Shoqëria mes tyre ka filluar shumë shpejt, me daljen e Dafinës në skenë.
Edhe këto të dyja tregojnë se mes tyre nuk ka xhelozi pasi muzika që kultivojnë i dallon shumë njëra prej tjetrës.
Ato mund t’i shohësh shpesh së bashku nëpër Prishtinë duke bërë shopping.

avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi