Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Dafina triumf në Videofest me “Amazing Girl”

Shko poshtë

Dafina triumf në Videofest me “Amazing Girl”

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 5:46 pmVideoklipi i këngës “Amazing Girl” nga Dafina Zeqiri ishte fituesi kryesor i edicionit të sivjetshëm të Videofestit Muzikor, duke rrëmbyer edhe çmimin për videospotin më të mirë, ‘Best of All’.
Videospoti për këngën më të mirë rok iu dha këngës “S’të Fal”, nga “Kthjellu” dhe Flori, ndërsa në konkurrencën hip-hop fitues u shpall kënga “VIP” nga “Skillz”.
Videospoti më i mirë i zhanrit pop ishte “Elementi i Pestë” nga Bubulina Krasniqi.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi