Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Adelina mungon tek mbrëmjen e Pagarushës

Shko poshtë

Adelina mungon tek mbrëmjen e Pagarushës

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 5:48 pmAdelina Ismajli e ka deklaruar gjithmonë se Nexhmije Pagarusha është idhulli i saj.
I ka të panumërta takimet me të, por fatkeqësisht këtë herë impenjimet muzikore në Evropë ia kanë mohuar mundësinë për të qenë prezente në mbrëmjen ‘Gala’ në nder të mbretëreshës së skenës kosovare, Nexhmije Pagarushës.
Mërzitjen që ndjente për shkak të këtij fakti, këngëtarja e ka shprehur edhe në faqen e saj të fansave të facebook.com.
Në mbrëmjen ‘Gala’ në nder të bilbilit kosovar, kanë qenë prezentë edhe mjaft emra të njohur të muzikës kosovare si: Alma Bektashi, Adelina Thaçi, Vesa Luma etj. Pak ditë përpara se të mbahej kjo mbrëmje, Presidenti i Republikës së pavarur të Kosovës, e ka dekoruar këngëtaren Pagarusha me titullin “Artiste e Merituar”.
Duke qenë se Adelina nuk mund të ishte prezente në këtë mbrëmje, ne po sjellim për ju sot një foto të saj dhe këngëtares së madhe të shkrepur disa javë më parë, në një koncert ku kanë qenë të dyja të ftuara speciale.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi