Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ryva me videoklip të ri

Shko poshtë

Ryva me videoklip të ri

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 5:49 pmRyva Kajtazi sapo ka përfunduar xhirimet e videoklipit të këngës më të re me titull “Më hipnotizon”.
Kënga është kompozuar nga kompozitori boshnjak “Çekiç”, ndërsa videoklipi ëshë realizuar nga “Max Production” në Shqipëri.
“Kënga është verore dhe e përshtatshme për këtë stinë, ndërsa xhirimet janë bërë në Tiranë, por meqë është në montazh, ende nuk e kam shikuar fazën përfundimtare. Besoj që brenda 10 ditësh do të jetë i gatshëm për transmetim”, është shprehur këngëtarja për të përditshmen “Zëri”.
Edhe pse fokusi i Ryvës është në muzikë, ajo për asnjë moment nuk e lë anash as profesionin e saj në aktrim ku është duke i përgatitur një shfaqje me profesorin Enver Petrovci.

_________________
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi