Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Dritoni, kopja në jetë e Adrianit

Shko poshtë

Dritoni, kopja në jetë e Adrianit

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 5:51 pmPër disa ngjashmëria e tyre mund të jetë krejt e zakonshme, për disa të tjera jo.
Është e vërtetë që mes dy vëllezërve ka ngjashmëri, por si kjo e Adrianit dhe vëllait të tij, Dritonit nuk na e kishin zënë ndonjëherë sytë. Tashmë që të dy i kanë prerë flokët në të njëjtin model, kjo gjë vihet edhe më shumë në dukje.
Ngjashmëria e tyre në fakt nuk vihet re vetëm në aparencë… Ata kanë një ngjashmëri shumë të madhe në tip, por edhe në profesion.
Ndërkohë që Adriani është një nga këngëtarët më të njohur në Maqedoni e më tej në të gjitha trevat shqipfolëse, vëllai i tij, Dritoni është një nga instrumentistët më të zotë.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi