Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

NRG Band me një tjetër këngë ritmike

Shko poshtë

NRG Band me një tjetër këngë ritmike

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 5:52 pm“Atmosfera” është kënga më e re e NRG Bandit e publikuar këto ditë.
Kënga është e stilit të njëjtë të grupit, si në ritëm ashtu edhe në videoklip. Gjithnjë grupi videoklipet e grupit në fjalë kanë qenë të gërshetuara me ndonjë notë humori. Edhe ky i funti mban ritëm veror.
Ky është projekti i radhës i grupit, menjëherë pas pjesëmarrjes në Top Fest, në të cilin u shpërblyen edhe me çmimin si kënga më e dëgjuar në radio.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi