Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Çeku që joshi Çiljeta Xhilagen

Shko poshtë

Çeku që joshi Çiljeta Xhilagen

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 5:52 pmKudo ku ka shkelur ka provuar sukses. Hitet e saj gjithmonë godasin, sepse vetëm të tilla mund të jenë këngët e Çiljeta Xhilagës.
Sapo ka përfunduar së regjistruari këngën e saj më të re në studion e kompozitorit Flor Mumajesi, e ndërkaq është duke menduar për realizimin e klipit.
Por, angazhimet aktuale të këngëtares Xhilaga nuk përfundojnë këtu, në javët në vijim billborderat përgjatë gjithë bregdetit shqiptar dhe jo vetëm, do të mbajnë mbi vete fytyrën e saj.
Bukuroshja e skenës ka nënshkruar një kontratë 2-vjeçare me një kompani të njohur pijesh në Shqipëri, në këmbim të një çeku super të majmë.
Duke qenë se Çili donte ta mbante dhe për disa kohë sekret shifrën që i është ofruar në këmbim të imazhit të saj, dhe ne nuk po ja prishim dëshirën.
Dje është montuar reklama për në televizion dhe të gjithëve ne tani nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim shfaqjen e imazhit të saj, kudo ku ka shqiptar, në reklamat televizive dhe në posterat e mëdhenj rrugëve.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi