Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Agnesa kujdes kur të ngresh këmbët!

Shko poshtë

Agnesa kujdes kur të ngresh këmbët!

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 6:01 pmIsh Miss Kosova dhe Miss Albania, Agnesa Vuthaj ka qënë e paranishme në eventin “Fashion TV Party Michel Adam Collection DUPLEX Clup (part 1)” organizuar nga presidenti i televizionit Fashion Tv, Michel Adam.
E ftuar jo vetëm si një bukuroshe që ka mbatjur kurrorën e më së bukurës, por edhe si një organizatore e eventeve të bukurisë në Prishtinë, Agensa e ka vlerësuar dhe është veshur me shumë shije në këtë rast.
Siç shihet edhe në foto Agnesa duket rrezëllitëse dhe shumë në formë por… ndoshta duhet të ketë pak më shumë kujdes kur ngre këmbët pasi mund të nxjerrë në pah ndonjë gjë që s’duhet..
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi