Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Nora dhe Tuna poza dhe fantazi

Shko poshtë

Nora dhe Tuna poza dhe fantazi

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 6:02 pmDihet tashmë prej vitesh që ato janë mikesha shumë të ngushta. Madje, madje, thuhet se prej kohësh po bëhet pothuajse e pamundur që të mos i shikosh bashkë në mbrëmjet a festat miqësore.
Dy këngëtaret bukuroshe të skenës shqiptare, Tuna Sejdiu dhe Nora Istrefi ruajnë prej vitesh të konsoliduar miqësinë e tyre. Dinim që ndanin shumë gjëra me njëra-tjetrën, përfshirë këtu sekretet e jetës private dhe profesionale, por së fundmi na kanë treguar se edhe “akulloren” e ndajnë së bashku.
Fotoja që ju sjellim sot në “Bluetooth”, i paraqet këngëtaret e suksesshme në një tjetër prizëm. Interesante, çapkëne, si dy mikesha të vogla, të kombinuara mjaft mirë me njëra-tjetrën, ato na shfaqen duke “ngrënë” reklamën e një dyqani akulloresh
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi