Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Noizyt dhe TBA përfundojnë në pranga

Shko poshtë

Noizyt dhe TBA përfundojnë në pranga

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 6:03 pmPas sherreve të vazhdueshme dhe pas përplasjeve me armë midis dy grupeve muzikore OTR dhe TBA, policia arreston dy vëllezër pjesëtarë të grupit muzikor OTR, të drejtuar nga Rigels Rajku, i njohur me emrin e tij të artit Noizy.
Ata dyshohen për plagosjen e Denis Dollapajt si dhe të Dritan Vitrinës.Bexhet dhe Rigers Kruda, 20 dhe 21-vjeç, me banim në Tiranë, u arrestuan dje nga Policia e kryeqytetit, me
akuzën e vrasjes me dashje e mbetur në tentative me pasojë plagosjen e një personi.
Arrestimi i dy vëllezërve u konfirmua dje nga burime zyrtare të Policisë së Tiranës, ku thuhet se këta të fundit janë të kërkuar për plagosjen me thikë të Denis Dollapajt, ngjarje e ndodhur në me 28 prill të këtij viti në Tiranë.
Kjo përplasje vijoi edhe më vonë, kur në fund të muajit maj, Jetnis Dollapaj, tentoi të vriste me armë zjarri, Rigels Rajkun.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi