Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Teuta Krasniqi i është rikthyer jetës artistike

Shko poshtë

Teuta Krasniqi i është rikthyer jetës artistike

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 6:04 pmPas një mungese disamujore për shkak të shtatzënisë, aktorja kosovare, Teuta Krasniqi i është rikthyer jetës artistike në Kosovë.
Aktorja e njohur në Kosovë, njëherazi bashkëshorte e këngëtarit të njohur Blero, është shfaqur më elegante se kurrë teksa parakalonte në tapetin e kuq të festivalit të klipeve në Kosovë, “Videofestit” përkrah bashkëshortit.
Blero ka qenë i ftuar në këtë ceremoni për shkak të nominimeve për çmim në disa kategori, por pavarësisht kësaj, ai nuk është shpallur fitues i asnjë çmimi.
Aktualisht, çifti simpatik është duke përjetuar periudhën më të bukur në jetën e tyre, atë të rritjes së vajzës, Tara.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi