Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Diellza Kolgeci kapet MAT

Shko poshtë

Diellza Kolgeci kapet MAT

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 6:05 pmEventet e ndryshme që organizohen janë edhe një mundësi ku njerëzit njihen me njëri-tjetrin.
Ndonjëherë ky cast njohjeje, flirtimi, shkëmbimi numrash telefonash… etj mund të bëhet koment diskutues në “Bluetooth”, kur rasti sjell një personazh të njohur. Këtë herë ajo është Miss-i dhe këngëtarja Diellza Kolgeci.
Pas sfilatës së modës të organizuar në Prishtinë nga Fashion TV, në një lokal të njohur të gjithë pjesëmarrësit janë takuar dhe kanë pirë ndonjë gotë.
Diellza aty është ndeshur me dikë dhe pasi kanë bëra një bisedë njohjeje, ja ku shfaqen duke shkëmbyër edhe kartvizitat.
Këngëtaren Kolgeci në fakt kemi kohë që nuk e kemi parë me ndonjë këngë të re. Mos ndoshta kjo do të thotë se ajo e ka braktisur muzikën?
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi