Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Edona vjen me klip dhe album të ri

Shko poshtë

Edona vjen me klip dhe album të ri

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 6:06 pmEdona Llalloshi ka lansuar në treg albumin e saj më të ri të titulluar “Dilema”, dhe videoklipin e këngës me titull “Romanca”.
Pas një jave lansimi në treg të albumit të ri, Edona Llalloshi duket e kënaqur me mënyrën se si është pranuar ky projekt në publik.
“Ka tri vite që nuk kam edituar album. Dhe të ju them të drejtën edhe këtë vit isha në dilemë të lasoja një album apo jo, sepse për të realizuar një album duhet një përkushtim i madh. Dua që kur të nxjerr diçka në treg, të dal me diçka që vërtet ia vlen dhe pëlqehet nga njerëzit”, është shprehur këngëtarja për të përditshmen “Infopress”.
Edona po ashtu ka lansuar edhe një videoklip të ri, që ka shoqëruar albumin “Dilema”. Videoja e këngës “ Romanca” është realizuar në Maqedoni nga produksioni “Fabrika”.
Pas promovimit të albumit, Edona do të fokusohet edhe këtë verë për të argëtuar pushuesit kosovar që vizitojnë plazhin e Durrësit.

avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi