Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Krajlica e deqanit

Shko poshtë

Krajlica e deqanit

Mesazh nga Krajlica e deqanit prej Wed Aug 04, 2010 6:24 pm

tung nga Krajlica e deqanit
jam nga deqani 19 vjeqare
hobi im esht pc
e kam kry shkollen
punoj Very Happy:D
avatar
Krajlica e deqanit
Antar
Antar

Numri i postimeve : 7
PIKE : 9
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010
Mosha : 28
Vendbanimi : Deqan

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Krajlica e deqanit

Mesazh nga lenti prej Wed Aug 04, 2010 6:37 pm

shum mir mir se vjen klm ktu ne forum
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Krajlica e deqanit

Mesazh nga Linddt prej Wed Aug 04, 2010 8:17 pm

Mir se vjen `Krajlica e deqanit`
shpresoj tja kalosh sa ma mir
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Krajlica e deqanit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi