Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Seldi ndahet nga Domenikën

Shko poshtë

Seldi ndahet nga Domenikën

Mesazh nga Linddt prej Wed Aug 04, 2010 8:22 pmE ka të vështrië të pranojë se tashmë i ka dhënë fund lidhjes me Domenikën.
Edhe pyetjeve tona insistuese i përgjigjet me fjalët “nuk dua të flas më për të”, çka do të thotë se mes tyre tashmë nuk ka asnjë gjë.

Ndërkaq edhe në profilin e tij në Facebook nuk ka asnjë foto me banoren e “Big Brother” me të cilën pati një lidhje që vazhdoi edhe pas mbarimit të spektaklit
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Seldi ndahet nga Domenikën

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 15, 2010 2:24 pm

keq
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi