Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Një shqiptare mes imazheve të “Styleline”

Shko poshtë

Një shqiptare mes imazheve të “Styleline”

Mesazh nga Linddt prej Wed Aug 04, 2010 8:23 pm
Në përvjetorin e revistës amerikane “Styleline” janë shfaqur edhe imazhet e bukurisë shqiptare, të mishëruara tek modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj.
Imazhi i Afërditës është shfaqur në monitor herë pas here përkrah shumë modeleve të tjera të njohura në Amerikë.
Javën që shkoi shqiptarja nga Mali i Zi dhe qe jeton ne Michigan te SHBA festoi 24-vjetorin e lindjes bashkë me të fejuarin e saj këngëtarin Shpat Kasapin dhe miqtë e saj.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një shqiptare mes imazheve të “Styleline”

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 15, 2010 2:24 pm

suksese
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi