Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Tuna më një tjetër duet me Nora Istrefin

Shko poshtë

Tuna më një tjetër duet me Nora Istrefin

Mesazh nga Linddt prej Wed Aug 04, 2010 8:23 pmTuna Sejdiu dëshiron të suprizojë fansat më një tjetër duet të nxehtë më këngëtaren Nora Istrefin.

Afërsia mes tyre duket se ka detyruar këngëtarët të mendojnë për një bashkëpunim në mes tyre.
Do të jetë shumë shpejt në mediat tona, por nuk dihet ende data kur do të publikohet.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tuna më një tjetër duet me Nora Istrefin

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 15, 2010 2:25 pm

ajde perhajr
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tuna më një tjetër duet me Nora Istrefin

Mesazh nga Akili prej Sun Aug 15, 2010 2:26 pm

hajr paq lenti
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tuna më një tjetër duet me Nora Istrefin

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi