Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

VIP-at shqiptarë “të thekur” për jetë nate

Shko poshtë

VIP-at shqiptarë “të thekur” për jetë nate

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 9:48 pmNuk eshte miting, por nje parti ne tarrace ku edhe VIP-at shqiptarë nuk kane munguar.
Ne vijim vijne disa personazhe te njohur publike qe kanë shijuar muzikën e magjitshme të DJ të mirënjohur Claude Monnet që ndodhej në Shqipëri në Qershor ku performoi muzikën e tij në një nga pub-et më të njohura të Tiranës.
Landi i grupit West Side Family, kengëtarja Mariza Ikonomi, ish-miss Irsa Demneri janë fotografuar në ambientet e klubit të natës në shoqëritë e tyre duke festuar natën plot tingujt në Tarracen e Folie.
Bien në sy pjesmarrja e Marizës e cila ka bojkotuar klubet ku këndohet live dhe preferon të dëgjojë DJ e njohur, sesa kolegët e saj. Në sy bie dhe Landi që shfrytëzoi cdo minutë për të kërcyer ritmet nën shoqërinë e mikeshave simpatike.
Kurse ish-Missi shqiptar Irsa që cdo fundjavë frekuenton klubet e natës, natën e 11 Qershorit, e veshur klas është fotografuar teksa hyn në ambientet klabit ku performoi Monnet.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi