Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Shpati dhe Afërdita kanë publikuar albumet e tyre

Shko poshtë

Shpati dhe Afërdita kanë publikuar albumet e tyre

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 9:48 pm
Albumi i Afërditës mban titullin “Just Kiss Me”, ndërsa ai i Shpatit “Medika-ment”.
Ky është albumi debutues i Afërditës, në të cilin përfshihen dhe hitet “Shumë trafik” e “Nëse je burrë”.
Të dyja albumet publikohen prej kompanisë “Eurolindi”
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi