Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Çiljeta Xhilaga ndryshonë gjithë garderobën

Shko poshtë

Çiljeta Xhilaga ndryshonë gjithë garderobën

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 9:50 pm
Bërja pjesë e politikës duket se po i kushton jo pak këngëtares Çiljeta Xhilaga. Së pari, i është dashur të ndryshojë gjithë garderobën.
Dhe ja, në mitingun e Partisë Demokratike me rastin e 20-vjetorit të hapjes së ambasadave, Çili është shfaqur me një fustan të zi të mbyllur, kopsat e të cilit nuk lejonin të shihje asgjë nga dekolteja e saj, shtuar kësaj edhe mëngë të gjata.
Mjaft serioze, por kjo nuk është Çili.Çili, të gjithë të duan siç je, jo ndryshe!
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi