Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Nora dhe i dashuri, jo vetëm muzikë

Shko poshtë

Nora dhe i dashuri, jo vetëm muzikë

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 9:51 pm
Ata vërtet i përkasin botës së muzikës. Ajo këngëtare dhe ai muzikant, por ama dinë të shpalosin edhe vlera të tjera dhe që miqtë thonë se ia dalin shumë mirë dhe madje arrijnë të tërheqin edhe vëmendjen e të tjerëve.
Kështu çifti fundjavat i organizon shumë mirë, madje nuk mungojnë në asnjë festë apo aktivitet ku janë të ftuar, dhe sa herë që ambienti u pëlqen, duan t’ia kalojnë sa më mirë e kërcejnë pafund.
Në këtë foto Nora dhe Roberti janë duke kërcyer një këngë romantike ku të dy e tregojnë dashutinë për njëri-tjetrin, është pikërisht ky momenti ku ata janë fokusuar edhe nga paparacët.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi