Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Genta Ismajli ne majen e e klasifikimit ne Facebook

Shko poshtë

Genta Ismajli ne majen e e klasifikimit ne Facebook

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 9:52 pmDhe ja ku vjen një tjetër lajm i mirë për këngëtaren Genta Ismajli. I është nënshtruar gjithmonë klasifikimeve dhe sondazheve për këngët dhe imazhin e saj dhe gjithmonë ka qenë ndër të parat, por këtë herë klasifikimi i qëndron besnik përsëri.
Facebook Albanian Fan Page, e ka renditur atë në vendin e shtatë për të gjitha faqet që klikohen në Shqipëri, jo vetëm për fushën e muzikës apo këngëtarëve, por në tërësi.
Tashmë Genta është në faqet e preferuara të shqiptarëve me qindra e mijëra klikime që bëjnë ‘like’ tek profile i Gentës, e duke lënë kështu pas qindra personazhe të njohur. E duke nisur nga kjo, Genta u bën thirrje të gjithë fansave: ‘Jam renditur në vendin e 7.
Do ju kasha lutur të më sugjeroni faqen time, miqve tuaj në Facebook, që të arrij vendin e 5-të e pse jo edhe më lart. Ju falenderoj të gjithëve’.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi