Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Genta një duet tjetër me këngëtarin Cuneyt Cakim

Shko poshtë

Genta një duet tjetër me këngëtarin Cuneyt Cakim

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 9:54 pmPas bashkëpunimit të parë më këngëtarin turk Cuneyt Cakim, këngëtarja Genta Ismaili e ka në plan edhe një bashkëpunim të dytë me po të njëjtin këngëtar.
Ai është duke më pritur dhe në momentin që unë t’i përfundojë punët këtu në Kosovë, dhe projektet e radhës, do të shkojë atje.
Nuk mund të them diçka më konkrete, pasi që punët në Kosovë nuk shkojnë si duam ne. Nuk kemi mundësi të caktojmë data. Por e vërteta është se bashkëpunimi me turkun po pret për realizim”, ka thënë Genta për të përditshmen “Infopress”.
Për momentin këngëtarja është shumë e angazhuar, dhe sapo të jetë e lirë do ta realizojë këtë duet.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi