Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Afërdita harron Shpatin prej sfilatave

Shko poshtë

Afërdita harron Shpatin prej sfilatave

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 9:56 pmModelja e njohur shqiptare është kthyer në Shtetet e Bashkuara tek familja e saj duke lënë të fejuarin në Maqedoni.
Përveç vizitave tek familjarët, Afërdita këto ditë ka sfiluar në Detroit për dezajneren nga New Yorku, Kathryn Johan në një “Fashion Party” me bikini. Modelja paraqitet me linja pefekte të trupit gjë që mund të shihet edhe vetë, duke mahnitur të pranishmit me lëvizjet e saja.
Gjatë kohës sa ishte me Shpatin në vendlindjen e tij, që të dy ishin protagonistë në shumë emisione e spektakle, kurse tani së fundmi i ka dhënë liri të fejuarit që të merret më shumë me koncerte kurse ajo të mund të shijojë sfilatat në Amerikë që i mungojnë kohë pas kohe për shkak të angazhimeve, pasi së fundi ajo është futur edhe në muzikë.
Afërdita ka bërë dhe një ndryshim të rradhës në look-un e saj duke u shndërruar në një bjonde. Projekti i rradhës nga ajo, është hedhja në treg e albumit të parë të titulluar “Just me”.
Emri i albumit mban titullin e njërës prej këngëve që Afërdita e ka realizuar në studio të Flori Mumajesit dhe që pritet të jetë një hit veror. Kësaj kënge, këto ditë do i realizojë edhe klipin.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi