Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Meliza Haradinaj politikania seksi

Shko poshtë

Meliza Haradinaj politikania seksi

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 9:57 pm
Meliza Haradinaj, është vajza 26 vjeçare e cila për momentin ushtron funksionin e këshilltares në Kuvendin komunal të Prishtinës nga rradhët e AAK-së, partisë së Ramush Haradinajt.
Në një të ardhme të afërt ajo pritet që të afirmohet si një politikane e rangut të lartë duke përfaqësuar denjësisht botën femërore në politikën kosovare.
Meliza sapo ka përfunduar pushimet, ndërkohë që ka pozuar para aparatit fotografik duke treguar që edhe femrat të cilat merren me politikë dinë të mbajnë linja të bukura trupore.
Edhe pse në moshë të re, gjatë fushatave në zgjedhjet e fundit në Kosovë, Meliza ka qenë një zë i fuqishëm i AAK-së.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi