Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Mimoza Krasniqi do një lidhje serioze

Shko poshtë

Mimoza Krasniqi do një lidhje serioze

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 9:57 pmMimoza, vajza që u bë e njohur nag BB, thotë se nuk sheh asnjë ndryshim mes djemve të Prishtinës dhe atyre të Tiranës.
Nga njohjet që ka mundur të bëjë, i rezulton se realisht midis dy grupeve, djemve të Prishtinës dhe të Tiranës nuk ka asnjë ndryshim. Janë absolutisht të njëjtë në çdo aspekt.
Ndërkaq sa i përket anës materiale në një dashuri, ajo thotë se për të nuk është aspak e rëndësishme.
E rëndësishme është ndjenja që do të ketë për personin, raporti i tyre dhe gjithçka mes tyre. Për sa i përket lekëve dhe anës materiale ato janë sigurisht të dorës së dytë, për të mos thënë asgjë.
A mendon mimoza se e ke zgjatur shumë pa një lidhje të vërtetë? „Po. Mendoj se e kam zgjatur me shumë se sa duhej“,shprehet ajo.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi