Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Arbana Osmani një kuzhiniere e mirë

Shko poshtë

Arbana Osmani një kuzhiniere e mirë

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 9:58 pm
Përveçse është një nga prezantueset më të mira të ekraneve shqiptare, Arbana Osmani është edhe një kuzhiniere e mirë, sidomos kur gatuan për të dashurin e saj.
Më pëlqen shumë të gatuaj për njeriun tim të zemrës, sepse edhe ai vdes për gjërat që bëj unë”, ka thënë për median ajo.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi