Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Genta: Nuk kam të dashur

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Genta: Nuk kam të dashur

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 9:58 pmQë pas ndarjes me Milotin, mediat rozë janë përpjekur me çdo kusht t’i gjejnë një të dashur këngëtares bukuroshe, Genta Ismajli. Por vet ajo tregon se nuk ka gjetur ende një të dashur.
Nuk kam të dashur, jam singëll. Aktualisht po punoj me shumë përkushtim për këngë të reja.
Kënga e re “Shkune tune”, me Labinot Tahiri, është lançuar tashmë dhe aktualisht po punoj për klipin e ri”.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi