Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Rezi si princeshë

Shko poshtë

Rezi si princeshë

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 10:01 pmNëse asaj i ndodh përherë kështu në jetën e përditshme, atëherë e meriton të quhet një “princeshë”. Këngëtarja dhe modelja Rezarta Shkurta, shihet në këtë foto duke shijuar një mëngjes të bollshëm, të cilin ia kanë shërbyer në shtrat, s’dihet se kush.
Bukuroshja që së fundmi është shndërruar në brune, mesa duket duhet të jetë me të brendshme ose maksimumi me këmishë nate, gjykuar nga mënyra se si është “mbuluar” me çarçaf.
Me briosh, frape, kos frutash dhe fruta ekzotike, ajo bashkë me një mikeshë janë fotografuar ndërsa përzgjedhin më të preferuarat e tyre për të konsumuar në prag të ditës.
Interesant është fakti që në tabaka është shërbyer për katër persona, të cilët në momentin e fotografimit, nuk gjenden aty. Rezartës i duket në gishtin e unazës së fejesës edhe unaza që me siguri ia ka dhuruar i fejuari i saj, Ermali.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi