Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Sulmohet Noizy në Besianë

Shko poshtë

Sulmohet Noizy në Besianë

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 10:02 pm
Këngëtari i njohur i repit ka filluar turin e koncerteve nëpër disa qytete të ndryshme, ndër to i pranishëm me mbrëmje ka qenë edhe në qytetin e Besianës (ish-Podujevës) në Kosovë.
Kjo mbrëmje për të cilën treguam, ka kaluar me pasoja për këngëtarin, pasi gjatë performancës së tij në prani të publikut, siç njoftojnë burime tona të pranishme në vendin e ngjarjes, Noizy ka ofenduar fansat nga skena.
Të irrituar nga kjo sjellje e tij, fansat pas përfundimit të koncertit kanë sulmuar këngëtarin, ndërsa si shpërblim i kanë dëmtuar edhe veturën e tij. Këtë gjë e kanë bërë në bashkëpunim me një grup tjetër këngëtarë të ashtuquajtur “Toqkat”. Edhe pse në këtë rast ka ndërhyrë sigurimi i koncertit, ka qenë e pamundur që të evitohen dëmet e veturës.
Për fat të mirë Noizy ka kaluar pa lëndime duke vazhduar koncertin nëpër qytete të tjera të Kosovës, duke kënduar në Pejë së bashku me Nora Istrefin. Noizy gjithashtu ka realizuar një këngë me klip së bashku me Dj Blunt dhe Real 1, të titulluar “Rrugës t’u shku”.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi