Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Flori joshet nga motra e Genta Ismajlit

Shko poshtë

Flori joshet nga motra e Genta Ismajlit

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 10:03 pmSigurisht që jeni në dijeni kur pak kohë më parë u hodhën në qarkullim disa foto të kantautorit me këngëtaren Genta Ismajli në një restorant ndërsa drekonin, ndërkohë që këngëtarja ishte akoma në konkurim tek spektakli “Dancing with the stars Albania”, atëherë filluan fjalët se Flori është lidhur me Genta Ismajlin pasi kjo e fundit tashmë kishte statusin “single” e ndarë nga Milot Binaku, fjalë këto që po hidhen poshtë këto ditë, pasi mes tyre ka pasur dhe vazhdon të ketë vetëm bashkëpunim të pastër muzikor dhe asgjë më shumë
Këto ditë në internet janë hedhur në qarkullim disa foto tjera të realizuara në një party në Prishtinë, por këtë rradhë protagonistë të ngjarjes janë Flori dhe motra e Gentës, Mani Ismajli.
Motra e këngëtares është në moshë të re dhe më herët treguam se ka realizuar disa foto tek fotografi i njohur Fadil Berisha, ndërsa tani shohim se është në shoqëri të Flori Mumajesit, kështu që dalin fjalët se persona të caktuar pregaditen që të bëjnë të famshme Mani Ismajlin.
Disa të pranishëm as që e kishin njohur bukuroshen, ose bënin sikur nuk e dinin se për kë bëhet fjalë. “Është motra e Genta Ismajlit ajo vajza? Nuk e di, pasi ishte futur aty vetëm të fotografohet dhe nuk kishim dijeni se kush ishte”, tregon i habitur një nga të pranishmit atë mbrëmje në party.

_________________
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi