Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ingrid Gjoni me imazhin e ri

Shko poshtë

Ingrid Gjoni me imazhin e ri

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 10:04 pmPas prezantimit të këngës së fundit “Më fal”, në të cilën shfaqej me flokë të shkurtër, Ingrid Gjoni, ja ku vjen me imazhin e ri. Përsëri flokë të gjatë.
“Janë më komodë në skenë”, – tregon këngëtarja, që gjatë kësaj kohe ka edhe performancat më të shumta, kjo për shkak të sezonit veror dhe koncerteve të shumta në të cilat merr pjesë.
Në këtë foto ajo duket duke kërcyer në ditëlindjen e Afërditës, ku ka preferuar të vijë e vetme pa të dashurin e saj, Gentin.
Edhe pse në disa gazeta është spekuluar se këngëtarja është vetëm, kjo nuk është aspak e vërtetë, pasi Gjoni po shijon marrëdhënien e saj të dashurisë, të nisur mbi dy vjet më parë.

_________________
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi