Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardit Gjebrea: “Vajza ime mbi të gjitha”

Shko poshtë

Ardit Gjebrea: “Vajza ime mbi të gjitha”

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 10:05 pm
Kantautori dhe prezantuesi Ardit Gjebrea sapo i ka dhëne fund pushimeve te kësaj vere.
Te paktën atyre prej vërteti, ku bashke me Anilen mund te shijoje disa dite te qeta, me celularin e mbyllur, te mjaftueshme për te karikuar bateritë për projekte te reja televizive. Ka pak qe është kthyer nga Vjena.
“Pushimet? I mbarova”, thotë duke qeshur. Sidoqoftë kjo nuk do te thotë se ka bojkotuar plazhin. Përkundrazi do te freskohet edhe nga dallgët e tij bashke me familjen. Por këto do te jene pushime te shkurtra, disa ditore, ne plazhet afër Tiranes.
Sepse për familjen Gjebrea prioritet ka vetëm Anna, vajza e vogël e kantautorit. E për te mos i prishur asaj rehatinë, edhe udhëtimet do t’i bëjnë ne ato vende ku mendojnë se Anna ndihet me mire.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi