Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Agron Llakaj për pushime në Greqi

Shko poshtë

Agron Llakaj për pushime në Greqi

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 10:06 pm
Zakonisht destinacinin e verës, humoristi Agron Llakaj e ka pasur në Turqi.
Ai dhe familja e tij do të shkojnë dy javët e para të gushtit në Kalkidiki, një plazh i bukur pranë Selanikut në Greqi.
Prenotimet janë mbyllur me kohe, kështu që familja pret vetëm datën e nisjes.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi