Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Rosela dhe Kaltrina shoqe të pandara

Shko poshtë

Rosela dhe Kaltrina shoqe të pandara

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 10:06 pm
Rosela Gjylbegu viziton shumë shpesh Kosovën.
Sipas disa burimeve Rosela Gjylbegu si duket ka një miqësi të mirë me Kaltina Selimin.
Thueht se ato janë shumë shoqe të mira dhe takohet shumë shpesh më njëra-tjetren.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi